Beti Turizm Seyahat Acentası ~ www.betitour.com
Beti Turizm


Yurtdışı Turları Genel Şartları


Program belirlenen tarihler arasında programa uygun olarak yapılacaktır

    *  Yolcu yoğunluğuna bağlı olarak acenta tarih veya gün değişikliği yapma hakkına sahip ve tek yetkilidir. Ulaştırma Bakanlığının genelgesine göre hareket edebilmesi için yolcu sayısı 35 kişi ve üzeri olmalıdır.

    *  Satın alınan Tur ile ilgili ülke vizesi, o ülkenin Başkonsolosluğunun uygulamasına göre acentamız veya partner acenta tarafından alınacaktır. Vize ücreti Avrupa ülkeleri için 120 Euro karşılığı TL 'dir.

    *  Yeşil Pasaport sahiplerine vize gerekmemekte olup T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yayınlanan yönetmeliğin 12. maddesine uygun, zorunlu seyahat sigortası acentamız tarafından poliçelendirilecektir. Müşterinin kendi yaptırdığı sigortalar kabul edilmemektedir.

    *  Kalınacak otel şehir merkezlerinde 3,4,5 yıldız kategorilerinde olup Acentamız uygun görmesi halinde aynı kategoride otel değişikliği yapabilir.

    *  Vizesi konsolosluk tarafından kabul edilen veya veya red edilen vizelerin harçları ve sigorta bedelleri Konsolosluk banka hesabına yatırıldığı için iade edilmemektedir.

    *  Gümrük giriş-çıkışlarında tek yetkili gümrük polisi olup yolcuların o ülkeye kabulüne veya reddine yetkilidir.

    *  2002 yılı ve öncesinde alınan eski pasaportlara vize verilmemektedir. Bu pasaportlar yeni tip pasaportlar ile yenilenmelidir.

    *  Vize talepleri konsolosluğa acentamız tarafından liste ile bildirilmektedir. Başka konsolosluklar için istenen rezervasyon yazısı kesinlikle verilmemektedir.

    *  Program, alınan pakete göre değişmekle birlikte aksi belirtilmedikçe sabah kahvaltıları fiyata dahildir. Diğer yemekler yolcular tarafından ödenecektir.

    *  hava muhalefetinden veya başka nedenlerden dolayı otelde zorunlu konaklama yapılırsa konaklama ücretleri yolcu tarafından otele yerinde ödenecektir.

    *  Tek kişi konaklamak isteyen yolcular boş kalan yatak ücretini acentaya ayrıca ödeyecektir.

    *  2 yaşa kadar olan çocuklar geziye kabul edilmemektedir. 2-6 yaş arası çocuklar otellerde ücretsiz olup, yol ücreti acentaya ödenecektir.


Bize Ulaşın
------------------------------------------------
Tel :  +90 (212) 621 70 13
   +90 (212) 524 32 82
   +90 (212) 635 69 07
Fax :  +90 (212) 524 32 73
E-mail :  info@betitour.com
 betitours@hotmail.com

Hizmetlerimiz
------------------------------------------------
Seyahatlerden
------------------------------------------------
Özbekistan Turu
Macaristan Turu
Yunanistan Turu
Çanakkale Turu
Kapadokya Turu