Beti Turizm Seyahat Acentası ~ www.betitour.com
Beti Turizm


HakkımızdaHakkımızda:

      2001 yılında Mihrab Turizm Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde, Ahmet Vanlıoğlu öncülüğünde kurulan acentamız, her geçen gün gücüne güç katarak, teknolojik gelişim ve programları takip ederek, günümüze güvenilir acentalar arasında sağlam bir yer edinerek ulaşmıştır.

      Sadece ekonomik bir aktivite olmayıp, kültürel ve değişik boyutları olan toplumu, değişik katmanları ile etkileyen Turizm olgusu günümüzde farklı inançları, kültürleri buluşturup kaynaştıran, sahip oldukları değerleri ön plana çıkaran bir sektör haline gelmiştir.

      Bu anlayışa sahip olan acentamız 15 yıldır kendisiyle iletişim kuran her birey ve gruba belirli bir zaman dilimiyle sınırlı, ortaya çıkabilecek sorunları gözönünde bulundurup, vereceği hizmetin nicelik ve niteliğini ön planda tutmuş, profesyonelliği gözardı etmemekle, gönlümüzden geçen butik acentacılığı sergilemeye çalışmıştır.

      İlk yıllarda okul ve yuriçi turları ile ön plana çıkan acentamız, daha sonraki yıllarda, ülkemizde hızla gelişen ve her kesim tarafından benimsenen, arzulanan, turizm faaliyetleri arasında artık ayrı bir başlık altında değerlendirilebilecek hac–umre sektörüne yönelmiş ve ilahiyatçı kimliğimizin referansı, sektördeki saygın tecrübeli meslektaşlarımızın yönlendirmesi, kutsal topraklardaki rehberlerimizin samimiyeti ile tercih edilen acentalar arasında yerini almıştır.

      Sektörümüzdeki acentaların tamamına yakını 2007 yılına kadar hac yetki belgesi alabilmek için yüksek miktarda döviz girdisi yapmak zorunda, bunu gerçekleştiremedikleri için de alt acenta olarak faaliyet göstermekte idiler. 2007 yılından itibaren Suudi Arabistanın hac-umre yapabilmek için İATA teşkilatına üye olma zorunluluğunu getirmesi, başlangıçta bizim için kabul edilebilir gibi gözükmesede sistemden vazgeçilmeyince 2010 yılında acentamız İATA teşkilatına başvurmuş ve 2011 yılı itibarıyla bu teşkilatın bir üyesi olmuş, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada siz değerli misafirlerine hizmet etmeye devam edecektir.
Bize Ulaşın
------------------------------------------------
Tel :  +90 (212) 621 70 13
   +90 (212) 524 32 82
   +90 (212) 635 69 07
Fax :  +90 (212) 524 32 73
E-mail :  info@betitour.com
 betitours@hotmail.com

Hizmetlerimiz
------------------------------------------------
Seyahatlerden
------------------------------------------------
Özbekistan Turu
Macaristan Turu
Yunanistan Turu
Çanakkale Turu
Kapadokya Turu